AH Energy – Kontakta oss

Kontakta oss eller be oss kontakta dig.

Personal

 

 

Kristoffer Holm

VD

Tel. 0733-126521
kristoffer.holm@ahenergy.se

Jonathan Fhager

Sälj & projektering | Grönteknik

Tel. 0763-073141
jonathan.fhager@ahenergy.se

Mikael Forsmark

Sälj | Grönteknik

Tel. 0735-178871
mikael.forsmark@ahenergy.se

Tobias Andersson

Projektledare elinstallationer | STO, Göteborg

Tel. 0706-889997
tobias.andersson@ahenergy.se

Sandra Nordevik

Elinstallatör | STO

Tel.
sandra.nordevik@ahenergy.se

Kristian Rygren

Elinstallatör | Göteborg

Tel. 0723-280402
kristian.rygren@ahenergy.se

Håkan Olausson

Elinstallatör | STO

Tel. 0703-889972
hakan.olausson@ahenergy.se

Andreas Kärnfalk

Arbetsledare | Sol

andreas.karnfalk@ahenergy.se

Mats Holm

Arbetsledare | Sol

mats.holm@ahenergy.se

Kjell-Åke Andersson

Solmontör

Jesper Berntsson

Solmontör

Ivar Holm

Elektrikerlärling

Lucas Mårtensson

Elektrikerlärling

Albin Martinsson

Elektriker

Pelle Wilson

Projektledare, Sälj | Värmepumpar, Ljud & Bild, Nätverk & fiber

Tel: 0708-580274

pelle.wilson@ahenergy.se

Simon Häggbom

Installatör | Värmepumpar, Ljud & Bild, Nätverk & fiber

simon.haggbom@ahenergy.se

Mattias Wilson

Installatör | Värmepumpar, Ljud & Bild, Nätverk & fiber

mattias.wilson@ahenergy.se

Susanne Andersson

Administration

susanne.andersson@ahenergy.se

Vad kostar det?

Vi hjälper dig räkna. Börja med att fylla i vårt formulär så har vi det vi behöver för ett första inledande samtal!